
Women's Small Fresh Acrylic Butterfly Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Process
Women's Small Fresh Acrylic Butterfly Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Process
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Geometry |
| Pendant Material | Acrylic |
| Style | Small Fresh,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images





Women's Small Fresh Acrylic Butterfly Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Process
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Geometry |
| Pendant Material | Acrylic |
| Style | Small Fresh,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Geometry |
| Pendant Material | Acrylic |
| Style | Small Fresh,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























