
Women's Small Fresh Copper Imitation Pearl Earrings With Flower And Geometric Patterns And Zirconia Design
Women's Small Fresh Copper Imitation Pearl Earrings With Flower And Geometric Patterns And Zirconia Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Small And Fresh,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 10g |
Original: $2.53
-65%$2.53
$0.89More Images




Women's Small Fresh Copper Imitation Pearl Earrings With Flower And Geometric Patterns And Zirconia Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Small And Fresh,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Small And Fresh,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 10g |























