
Women's Square Alloy Belt Watch With Imitation Leather Strap And Stainless Steel Buckle In Retro Style
Women's Square Alloy Belt Watch With Imitation Leather Strap And Stainless Steel Buckle In Retro Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Original: $14.89
-65%$14.89
$5.21More Images







Women's Square Alloy Belt Watch With Imitation Leather Strap And Stainless Steel Buckle In Retro Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |





















