
Women's Square Alloy Quartz Watch With Mineral Reinforced Glass Mirror And Stainless Steel Jewelry Buckle Simple Fashion Casual Style
Women's Square Alloy Quartz Watch With Mineral Reinforced Glass Mirror And Stainless Steel Jewelry Buckle Simple Fashion Casual Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 21Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 44g |
Original: $3.38
-65%$3.38
$1.18More Images



Women's Square Alloy Quartz Watch With Mineral Reinforced Glass Mirror And Stainless Steel Jewelry Buckle Simple Fashion Casual Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 21Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 44g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 21Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Weight | 44g |





















