
Women's Square Retro Simple Quartz Watch Zinc Alloy Case Mineral Tempered Glass Mirror Mesh Belt Genuine Cowhide Belt Stainless Steel Buckle Waterproof
Women's Square Retro Simple Quartz Watch Zinc Alloy Case Mineral Tempered Glass Mirror Mesh Belt Genuine Cowhide Belt Stainless Steel Buckle Waterproof
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle,Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Mesh Belt,Genuine Cowhide Belt |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 24g |
Original: $34.69
-65%$34.69
$12.14More Images














Women's Square Retro Simple Quartz Watch Zinc Alloy Case Mineral Tempered Glass Mirror Mesh Belt Genuine Cowhide Belt Stainless Steel Buckle Waterproof
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle,Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Mesh Belt,Genuine Cowhide Belt |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle,Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Mesh Belt,Genuine Cowhide Belt |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 24g |





















