
Women's 316L Stainless Steel 18K Gold Plated Letter Pendant Necklace With Natural Shell Inlay And Electroplating
Women's 316L Stainless Steel 18K Gold Plated Letter Pendant Necklace With Natural Shell Inlay And Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Electroplating | Vacuum Electroplating In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Material 1 | Inlaid With Natural Shells |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Original: $2.25
-65%$2.25
$0.79More Images




























Women's 316L Stainless Steel 18K Gold Plated Letter Pendant Necklace With Natural Shell Inlay And Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Electroplating | Vacuum Electroplating In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Material 1 | Inlaid With Natural Shells |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Electroplating | Vacuum Electroplating In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Material 1 | Inlaid With Natural Shells |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |























