
Women's Stainless Steel Alloy Band Oval Dial Medieval Style Snake Head Bamboo Band Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 5000g |
Original: $5.98
-65%$5.98
$2.09More Images










Women's Stainless Steel Alloy Band Oval Dial Medieval Style Snake Head Bamboo Band Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 5000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 5000g |





















