🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Women's Stainless Steel And Copper Geometric Pendant Necklace With Zircon And Electroplating Process
Women's Stainless Steel And Copper Geometric Pendant Necklace With Zircon And Electroplating Process
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol |
| Weight | 8g |
Select Color
From $1.23
Original: $3.51
-65%Women's Stainless Steel And Copper Geometric Pendant Necklace With Zircon And Electroplating Process—
$3.51
$1.23More Images







Women's Stainless Steel And Copper Geometric Pendant Necklace With Zircon And Electroplating Process
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol |
| Weight | 8g |





















