
Women's Stainless Steel And Copper Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Colorful Butterfly Design
Women's Stainless Steel And Copper Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Colorful Butterfly Design
| Chain Style | Picture Shall Prevail |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.63
-65%$1.63
$0.57More Images





Women's Stainless Steel And Copper Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Colorful Butterfly Design
| Chain Style | Picture Shall Prevail |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Shall Prevail |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |





















