
Women's 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel 18K Gold Plated Diamond Design Hollow Pendant Necklace With Ochain
Women's 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel 18K Gold Plated Diamond Design Hollow Pendant Necklace With Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,National,National Style |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $3.95
-65%$3.95
$1.38More Images





Women's 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel 18K Gold Plated Diamond Design Hollow Pendant Necklace With Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,National,National Style |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,National,National Style |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























