
Women's Stainless Steel And Titanium Steel Crystal Bead Chain Twisted Chain Microinlaid Zircon Blue Love Pendant Necklace Electroplated
Women's Stainless Steel And Titanium Steel Crystal Bead Chain Twisted Chain Microinlaid Zircon Blue Love Pendant Necklace Electroplated
| Chain Style | Twisted Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
More Images





Women's Stainless Steel And Titanium Steel Crystal Bead Chain Twisted Chain Microinlaid Zircon Blue Love Pendant Necklace Electroplated
| Chain Style | Twisted Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twisted Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |





















