
Women's Stainless Steel And Titanium Steel Geometric Sun Pendant Necklace With Electroplating And Cuban Chain
Women's Stainless Steel And Titanium Steel Geometric Sun Pendant Necklace With Electroplating And Cuban Chain
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Ins Style,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $7.13
-65%$7.13
$2.50More Images





Women's Stainless Steel And Titanium Steel Geometric Sun Pendant Necklace With Electroplating And Cuban Chain
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Ins Style,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Ins Style,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























