
Women's 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Irregular Shell Clavicle Chain Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
Women's 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Irregular Shell Clavicle Chain Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
More Images








Women's 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Irregular Shell Clavicle Chain Necklace With Geometric Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























