
Women's 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Letter Pendant Clavicle Chain With Electroplating Hiphop Style
Women's 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Letter Pendant Clavicle Chain With Electroplating Hiphop Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Original: $2.63
-65%$2.63
$0.92More Images






























Women's 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Letter Pendant Clavicle Chain With Electroplating Hiphop Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Modeling | Letters,Numbers,Text |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |























