
Women's 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Simple Geometric 18K Gold Plated Electroplated Cross Chain Jewelry Pendant Necklace
Women's 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Simple Geometric 18K Gold Plated Electroplated Cross Chain Jewelry Pendant Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.69
-65%$2.69
$0.94More Images





Women's 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Simple Geometric 18K Gold Plated Electroplated Cross Chain Jewelry Pendant Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,18K Gold Plated |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























