
Women's Stainless Steel Case Ceramic Strap Round Dial Fashion Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Bilateral Button |
| Case Material | Stainless Steel |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Ceramic |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 200g |
Original: $31.83
-65%$31.83
$11.14More Images







Women's Stainless Steel Case Ceramic Strap Round Dial Fashion Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Bilateral Button |
| Case Material | Stainless Steel |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Ceramic |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Bilateral Button |
| Case Material | Stainless Steel |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Ceramic |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 200g |





















