
Women's Stainless Steel Clavicle Chain Necklace With Polishing Treatment And Letters Numbers Text Pendant
Women's Stainless Steel Clavicle Chain Necklace With Polishing Treatment And Letters Numbers Text Pendant
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 20g |
Original: $1.85
-65%$1.85
$0.65More Images














Women's Stainless Steel Clavicle Chain Necklace With Polishing Treatment And Letters Numbers Text Pendant
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 20g |





















