
Women's 316L Stainless Steel Earrings With Rhinestone Inlay Heart And Geometric Pattern
| Autumn And Winter Earrings | 316L Stainless Steel Ear Ring |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Mosaic Material | Rhinestone |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Plain Hoop Earrings | Earrings Light Luxury Premium Sense |
| 316L Stainless Steel Earrings | Earrings Niche High Sense |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 4g |
Original: $4.04
-65%$4.04
$1.41More Images






Women's 316L Stainless Steel Earrings With Rhinestone Inlay Heart And Geometric Pattern
| Autumn And Winter Earrings | 316L Stainless Steel Ear Ring |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Mosaic Material | Rhinestone |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Plain Hoop Earrings | Earrings Light Luxury Premium Sense |
| 316L Stainless Steel Earrings | Earrings Niche High Sense |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Autumn And Winter Earrings | 316L Stainless Steel Ear Ring |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Mosaic Material | Rhinestone |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Geometry |
| Plain Hoop Earrings | Earrings Light Luxury Premium Sense |
| 316L Stainless Steel Earrings | Earrings Niche High Sense |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 4g |























