
Women's 316L Stainless Steel Hollow Ushape Geometric Electroplating Earrings
| Ear Needle Material | 316L Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Geometry |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Original: $2.92
-65%$2.92
$1.02More Images











Women's 316L Stainless Steel Hollow Ushape Geometric Electroplating Earrings
| Ear Needle Material | 316L Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Geometry |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 316L Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Geometry |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |























