
Women's Stainless Steel Jewelry Accessories Ring Necklace Bracelet With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
Women's Stainless Steel Jewelry Accessories Ring Necklace Bracelet With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Daily Necessities |
| Women's Bracelet | Ring Niche High-End Feel |
| Women's High End Jewelry | Ring With A Touch Of Luxury And Sophistication |
| Weight | 50g |
Original: $3.94
-65%$3.94
$1.38More Images











Women's Stainless Steel Jewelry Accessories Ring Necklace Bracelet With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Daily Necessities |
| Women's Bracelet | Ring Niche High-End Feel |
| Women's High End Jewelry | Ring With A Touch Of Luxury And Sophistication |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Daily Necessities |
| Women's Bracelet | Ring Niche High-End Feel |
| Women's High End Jewelry | Ring With A Touch Of Luxury And Sophistication |
| Weight | 50g |





















