
Women's Stainless Steel Ring Oildropping Asymmetrical 18K Goldplated With Letters Numbers Text Geometric Animal Zodiac Shapes
Women's Stainless Steel Ring Oildropping Asymmetrical 18K Goldplated With Letters Numbers Text Geometric Animal Zodiac Shapes
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Wave,Geometric Type,Animal,Zodiac,Letters,Numbers,Text |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 12g |
Original: $2.59
-65%$2.59
$0.91More Images








Women's Stainless Steel Ring Oildropping Asymmetrical 18K Goldplated With Letters Numbers Text Geometric Animal Zodiac Shapes
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Wave,Geometric Type,Animal,Zodiac,Letters,Numbers,Text |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Wave,Geometric Type,Animal,Zodiac,Letters,Numbers,Text |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 12g |























