
Women's Stainless Steel Silver Roman Literal Diamond Watch Jewelry Set Square Dial Leisure Style
Women's Stainless Steel Silver Roman Literal Diamond Watch Jewelry Set Square Dial Leisure Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Press Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 80g |
More Images





Women's Stainless Steel Silver Roman Literal Diamond Watch Jewelry Set Square Dial Leisure Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Press Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Press Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 80g |





















