
Women's Strawberry Bow Pendant Necklace With Iron Chain Imitation Pearls Alloy Acrylic Glass Beads Dripping Oil Style
Women's Strawberry Bow Pendant Necklace With Iron Chain Imitation Pearls Alloy Acrylic Glass Beads Dripping Oil Style
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Imitation Pearls + Alloy + Acrylic + Glass Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Fruit,Bow Tie |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet Cool Style,Fruit,Food |
| Styling | Bow Tie |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 34g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images








Women's Strawberry Bow Pendant Necklace With Iron Chain Imitation Pearls Alloy Acrylic Glass Beads Dripping Oil Style
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Imitation Pearls + Alloy + Acrylic + Glass Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Fruit,Bow Tie |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet Cool Style,Fruit,Food |
| Styling | Bow Tie |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 34g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Imitation Pearls + Alloy + Acrylic + Glass Beads |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Fruit,Bow Tie |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Sweet Cool Style,Fruit,Food |
| Styling | Bow Tie |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 34g |























