
Women's Summer Sweet Style Titanium Steel Necklace With Copper Pendant And Cross Chain Real Gold Plated And Enhanced Color Retention
Women's Summer Sweet Style Titanium Steel Necklace With Copper Pendant And Cross Chain Real Gold Plated And Enhanced Color Retention
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Sweet,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Weight | 10g |
Original: $1.37
-65%$1.37
$0.48More Images
















Women's Summer Sweet Style Titanium Steel Necklace With Copper Pendant And Cross Chain Real Gold Plated And Enhanced Color Retention
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Sweet,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Sweet,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Weight | 10g |























