
Women's Sweet Animal Zodiac Acrylic Resin Copper Zirconia O Word Chain Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Sweet,Animal |
| Weight | 5g |
Original: $1.78
-65%$1.78
$0.62More Images


















Women's Sweet Animal Zodiac Acrylic Resin Copper Zirconia O Word Chain Necklace
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Sweet,Animal |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Sweet,Animal |
| Weight | 5g |























