
Women's Titanium Steel And Copper Fishtail Zircon Pendant Necklace With Mixed Gem Inlay And Electroplating Ochain Style Simple Design
Women's Titanium Steel And Copper Fishtail Zircon Pendant Necklace With Mixed Gem Inlay And Electroplating Ochain Style Simple Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images







Women's Titanium Steel And Copper Fishtail Zircon Pendant Necklace With Mixed Gem Inlay And Electroplating Ochain Style Simple Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























