
Women's Titanium Steel And Copper O Word Chain Necklace With Electroplating Simple Style Pendant Jewelry
Women's Titanium Steel And Copper O Word Chain Necklace With Electroplating Simple Style Pendant Jewelry
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple |
| Weight | 8g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images












Women's Titanium Steel And Copper O Word Chain Necklace With Electroplating Simple Style Pendant Jewelry
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple |
| Weight | 8g |























