🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Women's Titanium Steel And Copper Pendant Necklace With Electroplating And Casual Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Casual Style,Facial Features,Expressions |
| Weight | 6g |
Select Color
From $0.62
Original: $1.77
-65%Women's Titanium Steel And Copper Pendant Necklace With Electroplating And Casual Style—
$1.77
$0.62More Images






Women's Titanium Steel And Copper Pendant Necklace With Electroplating And Casual Style
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Casual Style,Facial Features,Expressions |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Casual Style,Facial Features,Expressions |
| Weight | 6g |























