
Women's Titanium Steel And Copper Photo Box Necklace With Oval Oil Drop Shape Cross Chain Real Gold Plated Enhanced Color Retention Sweet And Geometric Style
Women's Titanium Steel And Copper Photo Box Necklace With Oval Oil Drop Shape Cross Chain Real Gold Plated Enhanced Color Retention Sweet And Geometric Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Style | Sweet,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $1.81
-65%$1.81
$0.63More Images













Women's Titanium Steel And Copper Photo Box Necklace With Oval Oil Drop Shape Cross Chain Real Gold Plated Enhanced Color Retention Sweet And Geometric Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Style | Sweet,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Style | Sweet,Geometry |
| Weight | 10g |























