
Women's 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Constellation Necklace With Electroplating And Square Pearl Chain
Women's 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Constellation Necklace With Electroplating And Square Pearl Chain
| Chain Style | Square Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Twelve Constellations |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.88
-65%$2.88
$1.01More Images
















Women's 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Constellation Necklace With Electroplating And Square Pearl Chain
| Chain Style | Square Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Twelve Constellations |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Square Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Twelve Constellations |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























