
Women's Titanium Steel Clavicle Necklace With Geometric Design And Real Gold Plating In Furnace
Women's Titanium Steel Clavicle Necklace With Geometric Design And Real Gold Plating In Furnace
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Real Gold Plating In Furnace |
| Weight | 5g |
Original: $1.44
-65%$1.44
$0.50More Images






Women's Titanium Steel Clavicle Necklace With Geometric Design And Real Gold Plating In Furnace
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Real Gold Plating In Furnace |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Real Gold Plating In Furnace |
| Weight | 5g |























