
Women's Titanium Steel Geometric Electroplating Light Luxury Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images






Women's Titanium Steel Geometric Electroplating Light Luxury Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |























