
Women's 316L Stainless Steel Geometric Jewelry Necklace And Ot Buckle Ochain Bracelet With Electroplating
Women's 316L Stainless Steel Geometric Jewelry Necklace And Ot Buckle Ochain Bracelet With Electroplating
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |
Original: $4.53
-65%$4.53
$1.59More Images







Women's 316L Stainless Steel Geometric Jewelry Necklace And Ot Buckle Ochain Bracelet With Electroplating
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |























