
Women's Titanium Steel Geometric Snake Bone Chain Clavicle Necklace With Electroplating Treatment
Women's Titanium Steel Geometric Snake Bone Chain Clavicle Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury Style,Facial Features,Expression |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.68
-65%$1.68
$0.59More Images








Women's Titanium Steel Geometric Snake Bone Chain Clavicle Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury Style,Facial Features,Expression |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury Style,Facial Features,Expression |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























