
Women's Titanium Steel Geometric Square Necklace Set With Diamonds Mixed Gemstone Setting
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Travel Souvenir,Employee Benefits |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style |
| Weight | 23g |
Original: $1.04
-65%$1.04
$0.36More Images




Women's Titanium Steel Geometric Square Necklace Set With Diamonds Mixed Gemstone Setting
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Travel Souvenir,Employee Benefits |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Travel Souvenir,Employee Benefits |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style |
| Weight | 23g |























