
Women's Titanium Steel Geometric Zircon Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Original: $1.26
-65%$1.26
$0.44More Images




Women's Titanium Steel Geometric Zircon Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |























