
Women's 316L Stainless Steel High Grade Zircon Inlaid Earrings With Rhombus And Geometric Patterns
Women's 316L Stainless Steel High Grade Zircon Inlaid Earrings With Rhombus And Geometric Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel,Plated 18K |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Rhombus,Geometry |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $4.70
-65%$4.70
$1.65More Images





Women's 316L Stainless Steel High Grade Zircon Inlaid Earrings With Rhombus And Geometric Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel,Plated 18K |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Rhombus,Geometry |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel,Plated 18K |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Rhombus,Geometry |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |























