
Women's Titanium Steel Jewelry Set With Electroplated Geometric Mixed Gemstone Inlaid Necklace Earrings And Ring
Women's Titanium Steel Jewelry Set With Electroplated Geometric Mixed Gemstone Inlaid Necklace Earrings And Ring
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images








Women's Titanium Steel Jewelry Set With Electroplated Geometric Mixed Gemstone Inlaid Necklace Earrings And Ring
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 3g |























