
Women's Titanium Steel Multilayer Clavicle Chain With Geometric Design And Polishing Treatment
Women's Titanium Steel Multilayer Clavicle Chain With Geometric Design And Polishing Treatment
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 7g |
Original: $2.45
-65%$2.45
$0.86More Images






Women's Titanium Steel Multilayer Clavicle Chain With Geometric Design And Polishing Treatment
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 7g |























