
Women's Tulip Zircon Flower Necklace Titanium Steel Copper Real Gold Plated Cross Chain Sweet Style
Women's Tulip Zircon Flower Necklace Titanium Steel Copper Real Gold Plated Cross Chain Sweet Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Sweet,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Weight | 10g |
More Images










Women's Tulip Zircon Flower Necklace Titanium Steel Copper Real Gold Plated Cross Chain Sweet Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Sweet,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Sweet,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Weight | 10g |























