
Women's Vintage Alloy Band Round Dial Quartz Watch
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Concealed Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 100g |
More Images





Women's Vintage Alloy Band Round Dial Quartz Watch
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Concealed Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Concealed Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 100g |























