🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Women's Vintage Classic Barrelshaped Quartz Watch Alloy Case Mineral Reinforced Glass Mirror Stainless Steel Buckle
Women's Vintage Classic Barrelshaped Quartz Watch Alloy Case Mineral Reinforced Glass Mirror Stainless Steel Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Barrel Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Belt |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 22g |
Select Color
From $6.18
Original: $17.67
-65%Women's Vintage Classic Barrelshaped Quartz Watch Alloy Case Mineral Reinforced Glass Mirror Stainless Steel Buckle—
$17.67
$6.18More Images






Women's Vintage Classic Barrelshaped Quartz Watch Alloy Case Mineral Reinforced Glass Mirror Stainless Steel Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Barrel Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Belt |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Barrel Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Belt |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 22g |





















