
Women's Watch Alloy Case Copper Strap Oval Dial Medieval Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Lady |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Copper |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 20g |
Original: $14.89
-65%$14.89
$5.21More Images




Women's Watch Alloy Case Copper Strap Oval Dial Medieval Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Lady |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Copper |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Lady |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Copper |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 20g |























