
Women's Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Round Dial Leisure Style Sunflower Design Quartz
Women's Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Round Dial Leisure Style Sunflower Design Quartz
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Titanium |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Weight | 80g |
Original: $3.08
-65%$3.08
$1.08More Images




















Women's Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Round Dial Leisure Style Sunflower Design Quartz
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Titanium |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Titanium |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Weight | 80g |























