
Women's Watch Fashion Allmatch Round Alloy And Pu Watch With Spiral Crown And Concealed Buckle
Women's Watch Fashion Allmatch Round Alloy And Pu Watch With Spiral Crown And Concealed Buckle
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Concealed Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Pu |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Original: $3.06
-65%$3.06
$1.07More Images












Women's Watch Fashion Allmatch Round Alloy And Pu Watch With Spiral Crown And Concealed Buckle
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Concealed Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Pu |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Concealed Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Pu |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |























