
Women's White Copper Sixpointed Star Fashion Ring With Electroplating And Geometric Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | White Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images




Women's White Copper Sixpointed Star Fashion Ring With Electroplating And Geometric Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | White Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | White Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























