
Women's Zinc Alloy Simple Multilayer Bracelet With Bow Drop Shape Star Geometric Animal Zodiac Letter Number Text Patterns And Electroplating Treatment
Women's Zinc Alloy Simple Multilayer Bracelet With Bow Drop Shape Star Geometric Animal Zodiac Letter Number Text Patterns And Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Pattern | Bow,Drop Shape,Star,Geometry,Animals,Zodiac,Letters,Numbers,Text |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images













Women's Zinc Alloy Simple Multilayer Bracelet With Bow Drop Shape Star Geometric Animal Zodiac Letter Number Text Patterns And Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Pattern | Bow,Drop Shape,Star,Geometry,Animals,Zodiac,Letters,Numbers,Text |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Pattern | Bow,Drop Shape,Star,Geometry,Animals,Zodiac,Letters,Numbers,Text |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























