
Wooden Hollow Electronic Guitar Earrings Handmade With Ushaped Drop Shape Geometric Pattern For Women
Wooden Hollow Electronic Guitar Earrings Handmade With Ushaped Drop Shape Geometric Pattern For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Wood |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shaped,Drop Shape,Geometry |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 15g |
Original: $1.32
-65%$1.32
$0.46More Images













Wooden Hollow Electronic Guitar Earrings Handmade With Ushaped Drop Shape Geometric Pattern For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Wood |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shaped,Drop Shape,Geometry |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Wood |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shaped,Drop Shape,Geometry |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 15g |























