
Zinc Alloy Stainless Steel Bow Geometric Electroplating Women's Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Bow,Geometry |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.04
-65%$1.04
$0.36More Images













Zinc Alloy Stainless Steel Bow Geometric Electroplating Women's Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Bow,Geometry |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Bow,Geometry |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |





















