
Zircon Flower Letter Brooch Electroplated Light Luxury Women's Suit Accessory
| Function | Fixed |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Letters,Numbers |
| Style | Light Luxury,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Numbers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $1.26
-65%$1.26
$0.44More Images


























Zircon Flower Letter Brooch Electroplated Light Luxury Women's Suit Accessory
| Function | Fixed |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Letters,Numbers |
| Style | Light Luxury,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Numbers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Function | Fixed |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Letters,Numbers |
| Style | Light Luxury,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Numbers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























